RT1206FRE071M2L
MFR.Part #
RT1206FRE071M2L
JLCPCB Part #
C2111015
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS