RT1206FRE071K27L
MFR.Part #
RT1206FRE071K27L
JLCPCB Part #
C872577
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS