RT1206FRE0715KL
MFR.Part #
RT1206FRE0715KL
JLCPCB Part #
C872529
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS