RT1206FRD07820KL
MFR.Part #
RT1206FRD07820KL
JLCPCB Part #
C862204
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS