RT1206FRD073R74L
MFR.Part #
RT1206FRD073R74L
JLCPCB Part #
C4099072
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS