RT1206FRD0727R4L
MFR.Part #
RT1206FRD0727R4L
JLCPCB Part #
C862131
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS