RT1206FRD07133RL
MFR.Part #
RT1206FRD07133RL
JLCPCB Part #
C2103700
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS