RT1206FRD07105KL
MFR.Part #
RT1206FRD07105KL
JLCPCB Part #
C4228245
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS