RT1206DRE07732KL
MFR.Part #
RT1206DRE07732KL
JLCPCB Part #
C2130057
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 732kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS