RT1206DRE072K05L
MFR.Part #
RT1206DRE072K05L
JLCPCB Part #
C861886
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS