RT1206DRE0724R3L
MFR.Part #
RT1206DRE0724R3L
JLCPCB Part #
C872135
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS