RT1206DRE071K78L
MFR.Part #
RT1206DRE071K78L
JLCPCB Part #
C872094
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS