RT1206DRE07137KL
MFR.Part #
RT1206DRE07137KL
JLCPCB Part #
C872018
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS