RT1206DRE07102RL
MFR.Part #
RT1206DRE07102RL
JLCPCB Part #
C2128784
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS