RT1206DRD0743RL
MFR.Part #
RT1206DRD0743RL
JLCPCB Part #
C871888
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS