RT1206DRD07210KL
MFR.Part #
RT1206DRD07210KL
JLCPCB Part #
C3915855
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS