RT1206DRD07200KL
MFR.Part #
RT1206DRD07200KL
JLCPCB Part #
C706440
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS