RT1206DRD071M02L
MFR.Part #
RT1206DRD071M02L
JLCPCB Part #
C4169381
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS