RT1206DRD0719K1L
MFR.Part #
RT1206DRD0719K1L
JLCPCB Part #
C2120868
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS