RT1206DRD07121KL
MFR.Part #
RT1206DRD07121KL
JLCPCB Part #
C4125154
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS