RT1206DRD0710KL
MFR.Part #
RT1206DRD0710KL
JLCPCB Part #
C871742
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS