RT1206CRE0763R4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRE0763R4L
JLCPCB Part #
C2138008
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS