RT1206CRD073R83L
MFR.Part #
RT1206CRD073R83L
JLCPCB Part #
C4027477
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS