RT1206CRD0739RL
MFR.Part #
RT1206CRD0739RL
JLCPCB Part #
C2148524
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS