RT1206CRD07182KL
MFR.Part #
RT1206CRD07182KL
JLCPCB Part #
C1693823
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS