RT1206CRD07165RL
MFR.Part #
RT1206CRD07165RL
JLCPCB Part #
C2148922
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS