RT1206CRC0793K1L
MFR.Part #
RT1206CRC0793K1L
JLCPCB Part #
C1698374
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS