RT1206CRC078K66L
MFR.Part #
RT1206CRC078K66L
JLCPCB Part #
C4250976
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS