RT1206CRC07348RL
MFR.Part #
RT1206CRC07348RL
JLCPCB Part #
C4334972
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS