RT1206CRC07309RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRC07309RL
JLCPCB Part #
C1696679
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS