RT1206CRC07140KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRC07140KL
JLCPCB Part #
C1697876
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS