RT1206CRB0757R6L
MFR.Part #
RT1206CRB0757R6L
JLCPCB Part #
C4313570
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS