RT1206CRB0711R5L
MFR.Part #
RT1206CRB0711R5L
JLCPCB Part #
C4237014
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS