RT1206BRE07910RL
MFR.Part #
RT1206BRE07910RL
JLCPCB Part #
C871508
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS