RT1206BRE0734RL
MFR.Part #
RT1206BRE0734RL
JLCPCB Part #
C871256
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS