RT1206BRE07133RL
MFR.Part #
RT1206BRE07133RL
JLCPCB Part #
C871009
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS