RT1206BRE0710R7L
MFR.Part #
RT1206BRE0710R7L
JLCPCB Part #
C870972
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS