RT1206BRD079K1L
MFR.Part #
RT1206BRD079K1L
JLCPCB Part #
C706423
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS