RT1206BRD076R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRD076R2L
JLCPCB Part #
C6996129
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS