RT1206BRD074K99L
MFR.Part #
RT1206BRD074K99L
JLCPCB Part #
C870775
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS