RT1206BRC078K06L
MFR.Part #
RT1206BRC078K06L
JLCPCB Part #
C870328
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS