RT1206BRC07698RL
MFR.Part #
RT1206BRC07698RL
JLCPCB Part #
C870267
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS