RT1206BRC0746R4L
MFR.Part #
RT1206BRC0746R4L
JLCPCB Part #
C870160
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS