RT1206BRC072K8L
MFR.Part #
RT1206BRC072K8L
JLCPCB Part #
C870046
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS