RT1206BRC071K6L
MFR.Part #
RT1206BRC071K6L
JLCPCB Part #
C869938
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS