RT1206BRC0718RL
MFR.Part #
RT1206BRC0718RL
JLCPCB Part #
C869906
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS