RT1206BRC07178KL
MFR.Part #
RT1206BRC07178KL
JLCPCB Part #
C869889
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS