RT1206BRB07280RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRB07280RL
JLCPCB Part #
C869727
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS