RT0805WRE0722R1L
MFR.Part #
RT0805WRE0722R1L
JLCPCB Part #
C1711001
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22.1Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS