RT0805WRE0719K1L
MFR.Part #
RT0805WRE0719K1L
JLCPCB Part #
C1709715
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 19.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS